Odmietnuť všetko môžete tu.

KONTAKTY

Dupi Dup Style s.r.o.
Štúrova 22
949 01 Nitra
tel: +421 902 234 402
napíšte nám

TOVAR V AKCII

naša cena 184,88 €
skladom
naša cena 29,90 €
skladom
naša cena 47,20 €
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

Predstavujeme Vám náš nový eshop ! Dňa 02.09.2020 sme otvorili sme nový detský obchod Dupi Dup Style v Nitre ako kamennú prevádzku. Názov nášho obchodíku je pre nás výnimočný, pretože názov charakterizuje našu malú dcérku, nakoľko kade chodí všade dupi dup robí. Radi by sme Vám predstavili náš útulný obchodík, ktorý sa nachádza v budove VBC Nitra (Štúrova 22, na prízemí vstup cez hlavný vchod). Teraz navyše viete tovar objednávať tu z nášho eshopu. V prípade, že potrebujete s výberom topánočiek poradiť, nájdete nás aj na fb stránke: Dupi Dup Style Nitra, či na instagrame Dupi Dup Style, kde sú pravidelne pridávané novinky, ktoré sa nachádzajú na predajni.  V našom obchodíku nájdete štýlové hand-made kúsky pre Vaše detičky, turbany, čiapky, súpravy, šaty dokonca aj sety Mama a dcéra.

Naša predajňa a eshop je orientovaný aj na topánočky na prvé kroky- Froddo prewalkers, Froddo extra flexible, flexible,ďalej nájdete  D.D.step rady barefoot, Bundgaard,  bosé Pegres, či Protetika barefoot. Našou najrozšírenejšou značkou sú Primigi, topánočky tejto značky v Nitre nájdete len u nás. Nájdete u nás aj papučky od certifikovaného slovenského výrobcu Manik, barefoot Protetika a Pegres. 

Nájdu si tu svoje aj detičky, ktoré sú milovníkmi detských elektrických autíčok. Okrem toho, že na predajni máme autíčka vystavené, detičky si ho môžu aj vyskúšať. Máme dostupné skladom viaceré modely autíčok napr. Mercedez-Benz, Audi, BMW, Land  Rover. Taktiež u nás nájdete aj kaučukové cumlíky značky BIBS, či milníkové kartičky pre novorodencov.


Nakupovať u nás je zábava!


V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom on-line chatu, ktorý nájdete v pravom dolnom rohu našich stránok alebo na vyššie spomínanej Facebookovej stránke, alebo na Instagrame. 

Ďakujeme a tešíme sa na Váš nákup.